JAK DOŁĄCZYĆ?

Jeśli chcesz znaleźć się na liście blogerek łódzkich – napisz do nas na adres: blogerki.lodzkie@gmail.com

Tytuł maila: Zgłoszenie
W treści maila zamieść:

1. Adres swojego bloga.

2. Nazwę bloga, pod którą blog funkcjonuje (zwróć uwagę czy Twoja nazwa bloga nie dubluje się z już dodaną przez kogoś innego)

3. Swoje imię i/lub nazwisko lub nick.

4. Kategorię, do jakiej Twój blog ma zostać przydzielony:*
a) Blogi modowesą to blogi traktujące o modzie, ukazujące nasze stylizacje i zestawy, a także blogi poświęcone projektowaniu ubioru i metodzie DIY.
b) Blogi urodowewszelkiego rodzaju tematy kosmetyczne, urodowe i pielęgnacyjne, recenzje i testy kosmetyków, a także blogi poświęcone wizażowi i układaniu fryzur.
c) Lifestylepiszesz, fotografujesz, gotujesz i pokazujesz nam swój sposób na życie „od środka”.
d) Blogi kulinarne - słodkości, wytrawne smakołyki i diety. Zupełna dowolność jedzeniowa.
e) Blogi kreatywnetutaj ważny jest przejaw waszej kreatywności, czyli: blogi fotograficzne, graficzne, rysunkowe, poświęcone cardmakingowi/scrapbookingowi; DIY, lecz nie modowe.
e) Piszę, bo lubię... recenzje -  blogi poruszające interesujące dla świata tematy; recenzje filmów, książek, muzyki, sztuki, a także wszelkiego rodzaju inne twory pisane.
f) Męskim okiem - tematy poruszane przez zdecydowaną mniejszość naszego grona. :)

*Proszę o przemyślane wpisywanie kategorii, gdyż treść bloga niezgodna w zadeklarowaną kategorią może sprawić, że blog nie zostanie dołączony do listy. Innym przypadkiem jest moment, gdy blog nie pasuje do żadnej z wymienionych wyżej kategorii. Wtedy w zgłoszeniu zamieść odpowiednią informację wraz z propozycją nazwy nowej kategorii.

Przyjmujemy każde zgłoszenie, o ile blog jest zgodny z REGULAMINEM!